אביחי ברודץ', מי שנלחם במשך 51 ימים להשבת אשתו וילדיו משבי חמאס, מספר על החיים החדשים של המשפחה ההחלטה לעזוב את העיסוק כאגרונום. הטראומה של ילדיו ("באמת פגשו מפלצות"), והתשובה לשאלה – האם ישובו לעוטף עזה
אביחי ברודץ', מי שנלחם במשך 51 ימים להשבת אשתו וילדיו משבי חמאס, מספר על החיים החדשים של המשפחה ההחלטה לעזוב את העיסוק כאגרונום. הטראומה של ילדיו ("באמת פגשו מפלצות"), והתשובה לשאלה – האם ישובו לעוטף עזה