מדיקל קר, בית החולים האינטגרטיבי בבת ים פותח מערך חדש לשיקום צעירים בעלות של כ-30 מיליון שקל. המערך יפעל כמעגל שיקום, כולל מרכז טיפולים אינטגרטיביים בהשקעה של 2 מיליון שקל לשיקום רגשי ומחלקת אשפוז יום לטיפול לאחר שחרור.
מדיקל קר, בית החולים האינטגרטיבי בבת ים פותח מערך חדש לשיקום צעירים בעלות של כ-30 מיליון שקל. המערך יפעל כמעגל שיקום, כולל מרכז טיפולים אינטגרטיביים בהשקעה של 2 מיליון שקל לשיקום רגשי ומחלקת אשפוז יום לטיפול לאחר שחרור.